Голова НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв отримав першу частину премії за виграну арбітражну суперечку з “Газпромом” – 207 млн ​​грн

Про це в Facebook написав юрист і блогер Михайло Шнайдер, передает Коррупция.Инфо


За його словами, Коболєв всі отримані кошти, отримані на рахунок в “Ощадбанку”, перевів в долари, вказавши як причину “допомогу родині”.

Після цього глава “Нафтогазу” відразу ж перевів на рахунок своєї матері $800 тис.


“Ось такий турботливий син. Просто гордість для батьків. Щедрий мільярдер, якому не шкода для матері-пенсіонерки такої просто космічної суми. Тим більше, що ці мільйони з наших з вами кишень”, – іронізує блогер.

Раніше стало відомо, що наглядова рада НАК «Нафтогаз України» проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії в зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражному суді над російським «Газпромом».

Відповідне рішення було прийнято за виграш другої частини судового протистояння – так званого «транзитного» контракту.

Популярное: "Увеличатся уже в июле": Новые пенсии и прожиточный минимум. На сколько вырастут выплаты, и что нужно знать


Затверджений розмір бонусів становить 1% від суми виграшу, в даному випадку мова йде про $4,56 млрд. Таким чином, правлінню покладена премія в розмірі $ 45,6 млн.

28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги «Нафтогазу» про компенсації за недопостачання «Газпромом» обсяги газу для транзиту.


За рішенням арбітражу, НАК «Нафтогаз» домігся компенсації в сумі $ 4,63 млрд за недопостачання «Газпромом» узгоджених обсягів газу для транзиту. За результатами двох арбітражних проваджень, «Газпром» повинен заплатити $2,56 млрд доларів на користь «Нафтогазу».

При цьому «Газпром» відмовляється виконувати це рішення і заявив про намір розірвати договірні відносини з «Нафтогазом».

Також повідомлялося, що за рахунок премії, виписаної керівництву “Нафтогазу”, можна було оздоровити 200 тисяч українських дітей.


Раніше Politeka писала про те, що Андрій Коболєв розлучився зі своєю дружиною Зоряною, з якою прожив у шлюбі 14 років і завів трьох дітей. Шлюборозлучний процес тривав весь минулий рік і завершився в кінці 2017 року.

Коболєв залишив колишній дружині елітний автомобіль Porsche Cayenne 2007 року випуску. Крім того, за договором про розподіл майна від 4 грудня 2017 року, жінка отримала будинок площею 275,5 квадратних метрів і 12 соток землі в селі Чайки під Києвом.