ЗСУ завдали удару системою HIMARS по російському транспортному вузлу у Волновасі Донецької області. Знімки з геолокацією показують серйозні пошкодження будівель та деяких автобусів.

Про це повідомляється у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Російські джерела стверджували, що внаслідок удару було знищено 10 цивільних автобусів. Повідомляється, що бойовики “Вагнера” використовували автобуси для перевезення особового складу через південну Україну.

За даними російського блогера, українські сили мали контратаки у східній частині Бахмута, хоча експерти ISW не спостерігали жодних візуальних підтверджень цієї інформації. На кадрах з геолокацією, опублікованих 8 березня, видно, що російські сили досягли незначних успіхів у південній частині Бахмута вздовж траси T0513.

Війська 9 березня завдали масових ударів по лінії Куп’янськ – Сватове – Кремінна. За повідомленням Генерального штабу України, російські війська провели безуспішні операції в напрямку Гряників (54 км на північний захід від Сватового), Білогорівки (12 км на південь від Кремінського) та Спірного (25 км на південний схід від Кремінського).

Російський блогер стверджував, що окупанти веліли бої на північному заході від Кремінної в районі балки Журавка (18 км на північний захід). Інші російські джерела повідомляли, що російським силам не вдалося просунутися в районі Білогорівки, незважаючи на тижні наступальні операції.