У Миколаєві судитимуть продавця електронних відмичок для автомобілів

У Миколаївській області слідчі СБУ повідомили про підозру жителю Києва обвинувальний акт і направили в суд. Раніше зловмисник був затриманий в обласному центрі під час спроби збуту спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, — Коррупция Инфо


Як повідомили в прес-центрі СБ України, під час обшуків у киянина вилучили три «кодграбера», за допомогою яких можна не санкціоновано відключати автомобільну сигналізацію. Слідством встановлено, що житель столиці особисто справляв пристрою і продавав замовникам.

Популярне: Легко отделался: Львовский суд вынес приговор пограничнику-взяточнику


Як уже повідомляли «ФАКТИ» в грудні минулого року в Миколаєві були затримані два киянина з трьома «кодграбберами» вартістю близько 30 тисяч гривень. Кримінальне провадження у відношенні них було відкрито по 2 ч. ст. 359 Кримінального кодексу України (незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації), що передбачає покарання від трьох до семи років тюрми. Судити поки будуть одного з них. Про долю другого не повідомляється.


У 2016 р. за даними Нацполиции в Миколаївській області вкрали 401 автомобіль (в 2015 р. — 336). За оцінкою експертів МВС, щорічно зростає відсоток крадіжок, скоєних з допомогою «кодграбберов».