Ведущая программы «Все буде добре» Надежда Матвеева поделилась с поклонниками новостью. Теперь у нее появилась собака. Но прежде чем попасть к Матвеевой, щенок пережил немало трудностей, а его сестра Ожина умерла прямо в такси.

Телеведущая канала «СТБ» Надежда Матвеева поделилась с подписчиками личной историей. Теперь в ее доме новый член семьи — щенок Семи. Но перед тем как попасть в руки телеведущей, животному пришлось пройти немало трудностей.

На своей страничке в «Инстаграм» Матвеева написала, что небезразличные люди нашли в лесу 4 маленьких щенков, который выкинули на мороз прежние хозяева. Животных отвезли на передержку в питомник. Двух щенков стразу забрали в семью, а другие двое остались в питомнике и сильно заболели.

«Двоє дуже захворіли — господарка перетримки виявилась жахливою жінкою і вчасно не повідомила, що цуценятам погано. Ожинка померла на руках в таксі, поки їхали в клініку, а Сестричка просто нічого не їла», — пишет Матвеева.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Їх чотирьох малесеньких щенят відірвали від мами і викинули в ліс зимою! Добрі люди принесли їм коробку, покривалко і поїсти. Вони жили там 4 дні, не плакали, не скулили. Просто, спали, обійнявши одне одного, щоб було тепліше . Потім була перетримка, звідки двох манюнь забрали в сім’ї. А двоє дуже захворіли — господарка перетримки виявилась жахливою жінкою і вчасно не повідомила, що цуценятам погано. Ожинка померла на руках в таксі, поки їхали в клініку, а Сестричка просто нічого не їла. І за день їй довелось залишитись без братика і сестричок, її забрали з місця, де вона жила два тижні, її посадили в вірусний блок в клініці і почали робити процедури і ставити крапельниці . Що вона тоді пережила — важко сказати. Лікарі поставили діагноз — парвовірусний ентерит і дали 40% що вона виживе. Лікування коштувало близько 2000 грн на добу, всі ці кошти назбирали прекрасні люди, в більшості українські кіношники. Лікарі казали, що не дивлячись на всю біль і страх, собаня мужньо витримала все лікування і 3 січня її виписали . Везти було нікуди — до інших собак не можна, бо заразна і має слабкий імунітет, ніхто не хотів її приютити. І як в кіно, за 15 хвилин до виписки подзвонила Наташа і запропонувала свій дім. Сестричка жила там, полюбила Наташу, набрала майже 1 кг ваги, перестала всього боятись і чекала на свою постійну затишну й люблячу родину . Я дізналася про цю манюню від Марини та Оксани Артеменко, які знайшли та врятували Сестричку. Так здійснилася моя мрія — в мене тепер є собака . Знайомтеся, це Сем, Семочка, Семі 💞 Ми тепер разом💖 Дякую за це диво усім людям, причетним до її спасіння 🥰 . #надеждаматвеева #сестричкасэм #историясэм #семінадія #моясобака

Публикация от Nadezhda Matveeva (@nadezhda_matveeva_nadya)


Будущую собаку Матвевой отвезли на лечение в ветеринарную клинику, врачи давали 40% на выживание, ведь собака была в запущенном состоянии. К счастью, собаку удалось вылечить, она мужественно перенесла все испытания судьбы.

«Я дізналася про цю манюню від Марини та Оксани Артеменко, які знайшли та врятували Сестричку. Так здійснилася моя мрія — в мене тепер є собака. Знайомтеся, це Сем, Семочка, Семі», — добавила Матвеева в микроблоге.