В анексованому Росією Криму побили та пограбували колишнього прем'єр-міністра Анатолія Франчука.

За даними "Кримського інформаційного агентства", це сталося в ніч з 9 на 10 серпня, близько 2:00. Відзначається, що невідомі увірвалися в приватний будинок, зв'язали і побили Франчука, після чого викрали з сейфів велику суму грошей. 

"Я ліг спати близько першої години ночі, заснув. Близько другої години ночі увірвалися кілька людей. Скільки саме їх було, я в темряві не бачив. Але троє тримали мене. Можливо, їх було більше. Мені зв'язали руки і ноги, один тримав пов'язані руки, другий — ноги, а третій бив по голові, по ногах. Потім на ганчірку налили якусь рідину, поклали на обличчя, мабуть, щоб я вирубався", — розповів він.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

За його словами, злодії практично не перемовлялися. Єдине, що почув Франчук: "Нам теж треба відпочити і потрібні гроші".

Грабіжники залишили його пов'язаним без свідомості. Коли екс-чиновник прийшов до тями, він не міг докричатися, щоб хтось допоміг, так як в будинку більше нікого не було, а телефон нападники відкинули подалі. Близько 9:00 Франчука виявив водій, який прийшов на роботу.

Він також пояснив, що з з сейфів вкрали приблизно мільйон рублів, 137 тисяч доларів і багато золота.

Франчук був заступником міністра зв'язку СРСР, міністром економіки Криму, в 1994-98 очолював уряд республіки, а також обирався депутатом Верховної Ради України.