У Запоріжжі затримали двох посадових осіб на хабарі в 700 000 грн. Про це повідомляє ГУНП в Запорізькій області.

! "15 лютого слідчі Слідчого управління ГУНП в Запорізькій області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Запорізькій області, у процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області, одразу після скоєння злочину викрили посадових осіб двох підприємств Запорізької області, які вимагали та отримали від керівника іншого підприємства неправомірну вигоду в сумі 700 000 гривен ", — йдеться в повідомленні.

Популярное:  Можно не платить? Газовики рассказали, что делать с указанным в новых платежках долгом

Правоохоронці встановили, що керівник одного з підприємств регіону придбав на аукціоні холодильне обладнання, на яке було накладено арешт. Він заплатив гроші і намагався отримати придбане майно, однак отримав відмову.

"Двоє посадовців підприємств повідомили, що повернуть майно тільки після сплати ним неправомірної вигоди в сумі 700 000 гривен, а в іншому випадку майно буде знищено", — відзначили в поліції.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368-3 КК України (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми). Винним загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.