Президент України Петро Порошенко переконаний, що Україна була залишається пріоритетною, як для НАТО, так і для США.

Про це він заявив, коментуючи зустріч президентів Росії та США у Гельсінкі 16 липня.

Базуючись на моїй зустрічі з Трампом, яка пройшла напередодні на саміті Україна – НАТО, базуючись на документах саміту НАТО, де стоїть в тому числі і підпис американського президента Дональда Трампа, Україна була і залишається серед перших пріоритетів як НАТО, так і США. А те, що про це говорив Путін, те для мене абсолютно очевидно, що якщо він так багато говорив, то і йому воно свербить,– зауважив Порошенко ввечері у понеділок в ефірі одного з українських телеканалів.

Популярное: "Подозревают поджог": На Закарпатье сгорел цыганский дошкольное учреждение

16 липня у столиці Фінляндії Гельсінкі відбулась перша двостороння зустріч між президентом США Дональдом Трампом та господарем Кремля Володимиром Путіним. На переговорах говорили й про Україну і незаконну анексію Росією Криму.

Напомним, как мы сообщали ранее Президент США Дональд Трамп назвал переговоры с президентом РФ Владимиром Путиным хорошим стартом для всех.

"Я думаю, что это хороший старт, очень хороший старт для всех", — об этом Трамп заявил после завершения переговоров с российским лидером в формате тет-а-тет, в столице Финляндии Хельсинки.