В суботу, 17 листопада, пішов із життя легендарний радянський співак, пісні якого знали всі. Про це повідомляють російські ЗМІ.

«Помер співак Євген Осін. Музикант і виконавець помер у своїй квартирі в Москві у віці 54 років. Причина смерті поки не називається», – йдеться в повідомленні.

Пізніше цю інформацію прокоментувала Дана Борисова.

«Настільки це все сумно і настільки… Просто жах. Кричали, до всіх зверталися… Всі хотіли йому допомогти, готові були допомогти з цією залежністю… Але це був такий чоловік. Ну нічого він не хотів міняти його все влаштовувало», – зазначила вона.

Популярное: От 200 гривен и выше: Уже с 1 декабря на украинцев ждет новое подорожание

Також загибель зірки підтвердила артистка Наталя Штурм.

Як повідомлялося раніше, співак Євген Осін, який протягом кількох років страждає алкогольною залежністю, міг позбутися руки через відмову лікуватися.

Артистка розповіла, що нещодавно відвідала Осіна й побачила, що виконавець легендарного хіта «Плаче дівчина в автоматі» знаходиться в жахливому стані: він не виходить із будинку, а також з самого ранку був сильно п’яний.

Більше того, у зв’язку з падінням з мотоцикла, який він придбав ледь не на останні заощадження, Євген отримав травму — перелом руки. Він відмовлявся від допомоги медиків, через що виникло запалення. Якщо б Осін продовжив чинити опір лікуванню — могли б ампутувати руку.