В суботу, 17 листопада, пішов із життя легендарний радянський співак, пісні якого знали всі. Про це повідомляють російські ЗМІ.

«Помер співак Євген Осін. Музикант і виконавець помер у своїй квартирі в Москві у віці 54 років. Причина смерті поки не називається», – йдеться в повідомленні.

Пізніше цю інформацію прокоментувала Дана Борисова.

«Настільки це все сумно і настільки… Просто жах. Кричали, до всіх зверталися… Всі хотіли йому допомогти, готові були допомогти з цією залежністю… Але це був такий чоловік. Ну нічого він не хотів міняти його все влаштовувало», – зазначила вона.

Популярное: От 200 гривен и выше: Уже с 1 декабря на украинцев ждет новое подорожание

Також загибель зірки підтвердила артистка Наталя Штурм.

/

Як повідомлялося раніше, співак Євген Осін, який протягом кількох років страждає алкогольною залежністю, міг позбутися руки через відмову лікуватися.

Артистка розповіла, що нещодавно відвідала Осіна й побачила, що виконавець легендарного хіта «Плаче дівчина в автоматі» знаходиться в жахливому стані: він не виходить із будинку, а також з самого ранку був сильно п’яний.

Більше того, у зв’язку з падінням з мотоцикла, який він придбав ледь не на останні заощадження, Євген отримав травму — перелом руки. Він відмовлявся від допомоги медиків, через що виникло запалення. Якщо б Осін продовжив чинити опір лікуванню — могли б ампутувати руку.