У середу, 10 липня, на шахті імені Сташкова (Павлоградвугілля) сталася пожежа, 6 гірників потрапили до лікарні.  Про це повідомляє ГСЧС.

Відзначається, що об 11:11 в с.  Мар'їна Роща Петропавлівського району на шахті ім.  М.І. Сташкова ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" в результаті короткого замикання силового кабелю сталося загоряння дерев'яних елементів кріплення 536 північного бортового штреку на горизонті 350 метрів.  На момент пожежі в шахті знаходилося 329 гірників, з них 28 на аварійній ділянці.  Всі підняті на поверхню.

В результаті пожежі 6 гірників з легкими травмами госпіталізовані до лікарні.  У прес-службі ДТЕК уточнили, що у трьох зафіксовані незначні опіки, ще у трьох — скарги на першіння в горлі.  На даний момент п'ятеро з них виписані з клініки, шостий гірник залишений для спостереження в 4 павлоградської міської лікарні з опіком вуха.

Станом на 07:00 11 липня силами воєнізованих гірничорятувальних загонів Міненерговугілля здійснюється гасіння пожежі, контроль рудникової атмосфери та ведуться роботи по зведенню вибухостійких перемичок з метою ізоляції аварійної ділянки.