Атмосферний фронт затягнув хмарами і мрякою практично всю Україну, тому й повітря не прогрівається. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко. Лише на півдні сьогодні тепло — там подекуди +23 градуси.

 

Також синоптик спрогнозувала погоду на неділю, 14 травня: "Ще — какабека. Циклон підтягується з південного заходу, тому пройдуть дощі, температура ще побуде низькуватою".

У Києві завтра очікується дощова погода, але надвечір "нарешті хмарна брила зсунеться із столиці". "І вже у понеділок, 15 травня, засяє сонце і відчутно потепліє", — обіцяє Діденко.

Нагадаємо, у суботу, 13 травня, в Україні очікуються дощі, їх зумовлюватиме атмосферний фронт. 
Атмосферный фронт затянул тучами и дождем практически всю Украину, поэтому и воздух не прогревается. Об этом на своей странице в Facebook сообщила синоптик Наталья Диденко.

Лишь на юге сегодня тепло — там местами +23 градуса.

Также синоптик предсказала погоду на воскресенье, 14 мая: "Еще — какабека. Циклон подтягивается с запада, поэтому пройдут дожди, температура еще побудет низькуватою".

В Киеве завтра ожидается дождливая погода, но к вечеру "наконец облачная глыба сдвинется из столицы". "И уже в понедельник, 15 мая, засияет солнце и ощутимо потеплеет", — обещает Диденко.

Напомним, в субботу, 13 мая, в Украине ожидаются дожди, их будет предопределять атмосферный фронт.