Україна звільнить Крим навіть легше, ніж Донбас. Для цього достатньо перерізати «суходільний коридор» і зруйнувати Кримський міст. Таким чином армія РФ на території Криму опиниться в котлі.

Про це повідомив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

За його словами, для повернення Криму досить буде знищити Кримський міст.

«Кримський міст ще стоїть, але життя йому залишилося мало. Необхідно вирішити два стратегічні завдання: відрізати суходільний коридор і зруйнувати Кримський міст. Решта — лише питання часу. Півострів буде повернуто», — додав керівник військової розвідки.

Він також зазначив, що Крим буде звільнено легше, ніж Донбас, оскільки на сході України позиції окупантів знаходяться близько до їхніх ліній постачання.

«Я думаю, що Донбас буде складніше повернути. Тому що там є безперервна лінія постачання, їхні війська можуть мати доступ до неї з будь-якого боку. Усі, хто колись володів Кримом, вимовляли, що Крим — це неприступна фортеця, і всі втратили цю фортецю. Так само, як Україна десять років тому», — думає Буданов.

За словами керівника ГУР, Москва не підтримає сценарій застосування ядерної зброї в разі повернення Україною Криму.

«Ті, хто стурбовані ескалацією, стверджують, що якщо Росія втратить Крим, то може розпочати ядерну ескалацію. Очікуєте, що я злякаюся, коли чую ці слова? Причин для застосування ядерної зброї було багато, можливо, десятки. І що з цього? У російській доктрині ядерна зброя розглядається як «засіб стримування». Це те, що всі бояться і на чому всі спекулюють», — підкреслив Кирило Буданов.