Президент України Володимир Зеленський прокоментував можливу перемогу Джо Байдена на виборах президента США, які мають відбутися в листопаді поточного року. Про це президент України розповів в інтерв’ю BBC.

На запитання журналіста, чи сподівається він на те, що чинний президент США Дональд Трамп програє вибори і новим американським президентом стане Джо Байден, Зеленський відповів:

«Я вам скажу відверто. Ми зустрічалися з представниками Сенату і представниками Конгресу. У нас є підтримка України двома партіями. Тому я не граюся в ті чи інші, знаєте, дрібні речі, які можуть вплинути як на вибори у США, так потім і на те, що відбувається в моїй країні. На відмову у військовій підтримці або підтримці стратегічного партнера, підтримці у плані санкційної політики. Тому я в це не граю і ніколи не гратиму – вони окрема країна».

Водночас Зеленський зазначив, що він зустрічався з Дональдом Трампом, і знає, що нинішній президент США особисто підтримує Україну. Також український президент відзначив підтримку Джо Байдена і те, що кандидат у президенти США обіцяв надавати допомогу Україні.

«Я з ним (Байденом, — ред.) ніколи не спілкувався особисто, але я чув, він не раз говорив, що ми будемо допомагати Україні, і багато політиків Америки говорили: незважаючи на те, хто буде президентом, сам напрям, – Сполучені Штати нас підтримують», – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, вибори президента Сполучених Штатів Америки заплановано на 3 листопада 2020 року.

За даними опитування, проведеного телеканалом Fox News, у президентських перегонах перемагає демократ Джо Байден: за нього готові голосувати 53% опитаних. Натомість за нинішнього президента США Трампа готові віддати свої голоси 43% виборців.