Замість того, щоб подумати про себе, Генпрокурор влаштував цькування опозиційних депутатів.
Таку думку в своєму блозі висловив політичний експерт Микола Мельник.
Фахівець із студій на політичну тематику підкреслив, що невдале цькування опозиціонерів може закінчитися для Генпрокурора Луценка відстороненням від посади.
«Луценко не приховує, що збирається пропрацювати в ГПУ до березня-травня наступного року, а потім, можливо, почне спільний політичний проект із Віталієм Кличком. Ось тільки питання: чи не стане сам Луценко «клієнтом» відомства, яке сьогодні очолює?
Популярное: Массовые проверки и огромные штрафы: как будут наказывать украинцев уже с октября
І якими будуть його політичні перспективи?», – риторично запитав Микола Мельник, коментуючи матеріал про діяльність Генпрокурора («Топ-5 гучних зливів від генпрокурора Луценка»).
Експерт нагадав, що це вже не перше викриття неприпустимих для генпрокурора дій. До цього, наголошує Микола Мельник, суспільство дізналося деякі деталі про сімейний бізнес Луценків з вивезення українського лісу за кордон.
«Папка з матеріалами справи поступово накопичується. І в ній цілком конкретні приклади, які вже в найближчому майбутньому можуть стати основою реальних кримінальних справ щодо Луценка. Замість того, щоб подумати про себе, Генпрокурор влаштував цькування опозиційних депутатів», – обурився Микола Мельник.
Адже це вже вдруге Юрій Луценко вдруге (вперше – невдало) вносить до Верховної Ради подання на зняття недоторканності зі співголови фракції Опозиційного Блоку Олександра Вілкула.
«Можна по-різному ставитися до Опозиційного Блоку, любити чи не любити окремих його представників, але кримінальні справи проти опозиціонерів, зокрема Вілкула, за півроку до виборів – це з великою ймовірністю політичне замовлення і розправа певних друзів Юрія Віталійовича. Особливо щодо Вілкула, який готується до президентських і парламентських виборів», – акцентував експерт.
Нагадаємо, що 21 травня Генпрокурор Луценко вносив подання на надання згоди для притягнення до кримінальної відповідальності Олександра Вілкула. Однак тоді його «завернув» регламентний комітет Верховної Ради.
18 вересня Генпрокурор вніс до Ради подання на трьох народних депутатів, з них на Олександра Вілкула – повторно.