Украинская телеведущая Александра Кучеренко — супруга путешественника Дмитрия Комарова -подняла важную тему в своем Инстаграм

Красотка позировала в черном топе и мини-юбке рядом с людьми из интерната.

Модель выглядела чудесно. Черный гольф пришелся ее по фигуре, выделив самые красивые места: грудь и тонкую талию. А клетчатая юбка открыла вид на ножки Александры. Девушка обула длинные сапоги, подчеркнув красоту стройных конечностей.

На всех фото Саша широко улыбалась и выглядела непринужденно. Любой мужчина скажет, как же все-таки ее мужу повезло.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Дніпропетровська область займає перше місце в Україні за кількістю інтернатів та покинутих дітей — їх більше 10 тис. Але уже декілька років тут успішно працює програма #наставництво. Успішно — значить є діти, які дочекалися свого наставника, випустилися із закладу і знайшли свій шлях в житті. Не покотилися по похилій вниз. Адже за статистикою, після випуску з інтернату тільки 1% дітей отримують вищу освіту, 50% опиняються у в’язниці, 15% намагаються здійснити самогубство. Та майже всі знаходять собі компанію, де звикають до алкоголю і наркотиків. І це не діти погані — погані ми, дорослі, які це допустили. Які своїми «благодійними» рейдами по дитячих будинках привчили дітей тільки отримувати, чекати на примарні обіцянки, почувати себе, як звіринка в клітці, на яку з’їжджаються подивитися і пожаліти. Вони звикли до життя, де не треба приймати рішення та робити вільний вибір. Вони не навчені простим побутовим речам: як зварити макарони, увімкнути пральну машину чи заплатити за комуналку. Не говорячи вже про те, як збудувати сім’ю чи влаштуватися на роботу. Але якщо до моменту виходу з інтернату у підлітка навіть на декілька місяців з’явиться своя доросла людина, яка на власному прикладі покаже правильну модель життя, то цифри сумної статистики зменшаться. Насправді, бути #наставником зможе кожен. Кожен, хто вміє вислухати, співпереживати та дружити. Задача наставника не прив’язати дитину до себе, а навчити її бути самостійною, дати необхідні навички, з якими вона зможе жити у дорослому світі. І такі взаємини позитивно впливають на обох — наставники теж відкривають у собі багато нового, починають краще розбиратися в людях та знаходити спільну мову зі своїми ж дітьми. Це мені підтвердили пари, з якими я познайомилася в Дніпрі, — Катя і Карина, Максим і Рома. З ними я на фото. Історії їхньої дружби просто неймовірні — справжній приклад для багатьох. Я розповідала про це і під час вручення премії. Та була дуже щаслива, коли серед мешканців Дніпра знайшлися ті, хто зацікавився проектом та відчув у собі бажання стати наставником! Тренінг з підготовки нових наставників у Дніпрі відбудеться вже у березні. Тож якщо мої слова дісталися і ваших сердець — приєднуйтеся!

Публикация от Oleksandra Kucherenko (@aakucherenko)

В своем посте Кучеренко подняла тему интернатов в Днепропетровской области. По словам модели, именно этот регион занимает первое место в Украине по количеству интернатов и брошенных детей. Однако здесь несколько лет работает программа наставничества.

«Есть дети, которые дождались своего наставника, выпустились из заведения и нашли свой путь в жизни», — отмечает Алесандра.

По статистике, после выпуска из интерната только 1% детей получают высшее образование, 50% оказываются в тюрьме, 15% пытаются совершить самоубийство и у многих появляется пристрастие к алкоголю и наркотикам.

«И это не дети плохие — плохи мы, взрослые, потому что, это допустили», — рассказала Кучеренко.