Лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук в День Героїв Небесної Сотні, які загинули під час розстрілів на Майдані під час Революції Гідності, згадав події того трагічного дня

Він стверджує, що хоч з часів трагічних подій на Майдані пройшло вже досить багато часу, але ті постріли чуються йому ще й досі.

“5 років пройшло, а здається все було тільки вчора … Часом, закривши очі, і немов чуєш ці постріли … А потім” пливе Кача “… Вічна пам’ять # НебеснаСотня. Героям Слава!” – поділився Вакарчук.

Популярное:  Можно не платить? Газовики рассказали, что делать с указанным в новых платежках долгом

“5 років … Час летить, як птах … А душі Героїв Небесної сотні полетіли у вічність назавжди … Як же важко і боляче … Пам’ятаємо і ніколи не забудемо … Вічна пам’ять …”, – пишуть в коментарях.

Слід зазначити, що восени минулого року Вакарчук також піднімав цю тему, але його слова були більш емоційними:

“Тоді тут, на Майдані, ми всі стояли разом, як один, плече в плече. Нас не лякав ні холод, ні гумові кийки, ні навіть кулі. А сьогодні ми сваримося один з одним по Фейсбук і тому, поки ті, кого ми тоді перемогли, надівши нові маски, підступно намагаються відвоювати позиції “, – написав Вакарчук на своїй сторінці в Facebook.

Співак додавав, що вшанувати пам’ять загиблих він приїхав на Майдан Незалежності.

“Ми вже навчилися допомагати один одному, коли цього вимагає майбутнє. І ми вчимося відрізняти брехунів і пристосуванців від справжніх. Коли настає час, країна знає, скільки нас. Ми скажемо своє слово. Все тільки починається. І все буде добре!” – запевнив Вакарчук.