У Києві в дитячому садку №210 дитину нагодували обідом з дротом в супі. Медикам вилучити чужорідне тіло поки так і не вдалося, а вихователі саду вдають, що нічого не сталося.

Про інцидент зі своїм сином розповів в Facebook Всеволод Некрасов. За його словами, 19 вересня після повернення з садка хлопчик попросився більше не ходити туди, бо там “в супі дріт”.

“Я її відклав, але вона все одно мені якось потрапила”, – поділився малюк.

Він розповів, що предмет був сірого кольору, приблизно 2-3 сантиметри в довжину і він застряг у нього трохи нижче шиї. Діагностика в лікарні і рентген дійсно вказали на наявність стороннього предмета в стравоході.

Популярное: «Я — готов»: Вакарчук сделал громкое заявление о президентстве

“Лікар терміново веде нас робити функціональну ендоскопію і попереджає: існує ймовірність, що чужорідне тіло опуститься по стравоходу, коли дитина буде вдихати газ для загального наркозу. Дитину піддають загального наркозу. Проводять ендоскопію. Ендоскопія не проявляє сліди стороннього тіла в стравоході”, – переказав Всеволод Некрасов.

Після цього медики порадили дитині кілька днів є рідку їжу, а батьки почали зв’язуватися з вихователями дитсадка, щоб з’ясувати всі обставини. Завідуюча навчального закладу відповіла, що поїхала на виїзну конференцію і не може спілкуватися, а вихователька дитини жодного разу так і не поцікавилася здоров’ям малюка.

Через кілька днів, 22 вересня, хірург з “Охматдиту” підтвердив, що на першому рентгені видно чужорідне тіло. Однак після того, як знімки переробили, воно перестало бути видимим. Видима загроза для здоров’я дитини минула, однак, за словами батька, в садку не намагалися з’ясувати причину події або поцікавитися станом вихованця.

У коментарях до посту користувачі припустили, що дріт могла бути частиною металевої мочалки для миття посуду. При цьому Всеволод Некрасов зазначив, що більше жодна дитина з групи не поскаржився на таку “знахідку” в страві. Також батько потерпілого звернув увагу, що все трапилося після того, як він публічно виступив проти роботи вихователя в їх групі.

“Інцидент стався на сьомий день після батьківських зборів, коли я виступив проти платних занять нашої вихователькою в першій половині дня, всупереч офіційній програмі дня, затвердженої підписом і печаткою Олійник Т.В”, – поділився Некрасов.