Ирина Геращенко, которая недавно вернулась из отпуска, опубликовала фотоотчет с Всемирного Конгресса Украинцев, передает Коррупция.Инфо

Популярное: «Может себе позволить» Марина Порошенко поразила украинский вышивкой нежного цвета, сшитой на заказ. Глаз не отвести!

Світовому Конгресу Українців- 50 років. Сьогодні з колегами прийшли привітати закордонне українство, поспілкуватися і подякувати. За те , що зберігали мову і традиції, історію і пам'ять. З колегами обговорювали , що багато хто з нас , в русифікований пострадянській Україні , довго і непросто йшов до усвідомлення свого українства, своїх коренів і історії. В нас , в тому числі в моїх рідних Черкасах, намагалися відібрати мову, бо було тільки 2 українські школи на все місто, згадки про Голодомор, справжню історію " розкуркулення" й загону селян в колгоспи. Тому такою чутливою є для мене тема збереження мови і українства в діаспорських родинах. Хороший і правильний приклад поваги до своєї історії. І настрій в нас сьогодні хороший):