Вибухи на військових складах в Україні починають стававти систематичними, що є неприпустимим за часів самооборони країни. Тому, після останніх подій біля Ічні на Чернігівщині Порошенко може звільнити когось з чиновників генштабу ЗСУ. Про це заявила представниця Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко в ефірі "5 Каналу".

За її словами, зараз ситуація в цьому питанні є напруженою, і Президент повинен вислухати звіти силовиків про те, що відбувається в Чернігівській області.

"Президент занепокоєний цим питанням, адже ми мали таку саму ситуацію в Балаклії, Калинівці, на сході країни горіли та вибухали склади. Не схоже це, звісно, на самозаймання", – зазначила Луценко.

Окрім того, вона зазначила, що рік тому, після перших випадків вибухів на складах в Харківській та Вінницькій областях, була розроблена ціла система заходів, які були доведені до всіх військових, інфраструктурних об'єктів, де розташовані склади.

Популярное: Массовые проверки и огромные штрафы: как будут наказывать украинцев уже с октября

Дуже багато претензій до Генерального штабу ЗСУ, адже це їхні повноваження в цілому. Тому, я думаю, у Президента йдуть дуже серйозні розборки. Не виключаю того, що будуть кадрові рішення, адже це вже переходить у якусь системність і вона неприпустима в такий період самооборони держави – заявила Луценко.

Стоит напомнить, что рано-вранці 9 жовтня почалися вибухи на 6-му арсеналі біля міста Ічня на Чернігівщині. У зв’язку з цим евакуйовано близько 10 тисяч місцевих жителів та закрито повітряний простір. Постраждалих немає.

Як сповістили у Генштабі Збройних Сил увечері 9 жовтня, вдалося локалізувати вже 35 відсотків пожежі. Журналістка 24 каналу, зі свого боку, зазначила, що сапери розпочнуть розмінувати територію10 жовтня.

Додамо, що СБУ оприлюднили три основні версії щодо пожежі та подальших вибухів на 6-му військовому арсеналі поблизу Ічні на Чернігівщині.