Президент України Володимир Зеленський повівся як справжній патріот в розмові з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, заявив журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу «Україна 24».

«Так сталося, що я прилетів до Мінська брати інтерв’ю у Лукашенка саме в той момент, коли були затримані «вагнерівці». І так вийшло, що на телефонну розмову з Володимиром Зеленським Лукашенко відходив з нашого інтерв’ю, і розповів мені, які питання були підняті Зеленським. Я можу сказати тільки одне, я свідчу про те, що Зеленський вчинив як справжній патріот України в цій ситуації», — розповів він.

Журналіст розповів, що був гордий за президента України.

«Я не хочу розповідати подробиці, це неетично буде з мого боку, це подробиці спілкування двох президентів на той момент. Зеленський повівся як справжній патріот України, я ним пишався тоді, сидячи у Лукашенка», — сказав він.

Также Дмитрий Гордон уверен, что сейчас некому заменить Владимира Зеленского на должности президента.

«Что касается выборов президента. Я думаю как патриот своей страны. Если Владимир Александрович пойдет, я себе задаю вопрос: кто вместо Зеленского? Есть у нас сегодня центристская фигура, которая может пользоваться доверием людей и объединить страну? Пока я такой фигуры не вижу. Если появится такая фигура, тогда мы скажем «да». А если сейчас пойдет Зеленский, для Украины это будет плохо », — сказал Дмитрий Гордон.