Поліція знайшла тіло новонародженої дитини в лісі. Про це стало відомо з повідомлення ГУ Нацполіціі в Чернігівській області.

Відомо, що 15 лютого, в поліцію Ніжина надійшло повідомлення про те, що в лісовому масиві, неподалік від міського полігону твердих побутових відходів, виявлено труп дитини.

На місці події поліція встановила, що в розірваному поліетиленовому пакеті знаходиться мертвий новонароджена дитина. Поліцейські тут же приступили до пошуків породіллі, вирішила позбутися дитини.

Популярное:  Можно не платить? Газовики рассказали, что делать с указанным в новых платежках долгом

Поліція просить з будь-якою інформацією, припущеннями або підозрами щодо особистості жінки, яка могла вчинити злочин, звертатися в міський відділ поліції на лінію "102".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що 33-річна мешканка села Полонне Хмельницької області вбила свого новонародженого немовляти і залишила його біля вокзалу в сумці. Жінка народила дитину потайки в Києві, де перебувала на заробітках. Пологи проходили в домашніх умовах. Пуповину жінка обірвала власноруч.Мати задушила хлопчика і чотири дні ховала його тіло в шафі. Після цього вона сіла на потяг і проїхала з мертвою дитиною сотні кілометрів до міста Полонне, де і позбулася тіла поблизу вокзалу.