Незабаром відбудеться так зване «Сонячне затемнення». У 2019 це станеться у четвер, 26 грудня. Астрофізики та астрономи називають цей день найбільш значною подією місяця. І не дарма, адже воно буде найсильнішим за останні 250 років. Так, кільцеве сонячне затемнення в грудня 2019 відбудеться в знаку Козерога.

Про це стало відомо завдяки повідомленню міжнародного союзу астрономів.

Фахівці заявляють, що затемнення Сонця відкриває коридор затемнень — закриття якого доведеться чекати до середини січня: місячне затемнення в Раку 10 січня 2020 завершить коридор затемнень. Особливо уважними варто бути чотирьом знакам Зодіаку — це Рак, Козеріг, Терези і Овен.

У сонячне затемнення 26 грудня 2019 — що не можна робити:

— з’ясовувати стосунки з близькими — краще уникати будь-яких конфліктів;

— укладати важливі угоди — варто дочекатися закриття коридору затемнень;

— ігнорувати сім’ю і близьких — саме на сімейних відносинах слід зосередити свої зусилля, ця сфера особливої ​​небезпеки в ці дні;

— проявляти надзвичайну фізичну активність — краще поберегти сили, їх можна розрахувати, якщо і надірватися;

— уникати будь-якого насильства — від словесного до фізичного і психологічного.

Сонячне затемнення 26 грудня 2019 — що робити:

Щоб мінімізувати негатив сонячного затемнення астрологи, і езотерики радять зробити емоційний скидання — і краще все важливі процеси в цей період робити максимально матеріальними. Наприклад, скидання негативу провести через написання проблем на папері — який потім можна спалити.

А на противагу проблемам — загадати бажання в сонячне затемнення 26 грудня 2019 І також максимально візуалізувати: як мінімум, чітко уявити загадане в голові. Але краще — детально описати або навіть зробити фотоколаж бажаного.