Служба безпеки України та Державне бюро прийшли з обшуками до Державної митної служби, повідомила «Нова митниця» у Facebook. Вказано, що обшуки провели через замовлення для митниці нового герба.

«Сьогодні в Держмитслужбі відбулися обшуки — представники СБУ та ДБР зацікавилися гербом митниці», — йдеться у повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що у грудні минулого року Держмитслужба замовила розробку символіки та концепції нової форми для митниці. Це коштувало близько 30 тисяч гривень.

«ТОВ «Геральдична палата «Олекса Руденко і Компаньйони» розробило нову концепцію емблеми, прапору, форми та інших елементів геральдики для Державної митної служби України. Наявні усі документи, які підтверджують виконання робіт підрядником у повному обсязі. 25 лютого проєкт нових геральдичних знаків був надісланий до Міністерства фінансів на погодження», — додали в «Новій митниці».

СБУ та ДБР вилучили копії документів щодо виконання наведених послуг. У Державній митній службі переконані, що обшуки відбулися за надуманою політично вмотивованою справою. Однак у відомстві заявили про те, що сприятимуть правоохоронним органам в рамках розслідування.

Раніше колишній міністр фінансів Ігор Уманський, заявив про те, що в Митній та Податковій службах нібито відбуваються махінації з ПДВ. За його словами, через це держбюджет щомісяця не доотримує 5 млрд грн.

У свою чергу голова Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що Уманський може займатися питанням корупції у митниці та податковій як його радник. За його словами, для координації роботи створять міжвідомчу та аналітичну групи.

Ранее бывший министр финансов Игорь Уманский заявил о том, что в Таможенной и Налоговой службах якобы происходят махинации с НДС. По его словам, из-за этого госбюджет ежемесячно недополучает 5 млрд грн.

В свою очередь глава Офиса президента Андрей Ермак сообщил, что Уманский может заниматься вопросом коррупции в таможне и налоговой как его советник. По его словам, для координации работы создадут межведомственную и аналитическую группы.