У 37-річного Чоловіка знайдено порнографічні відеоролікі Із збережений дітей

 

Співробітнікі кіберполіції України Вікрам 37-річного співробітніка державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України у Волинській області, Який пошірював через інтернет порнографічні відеоролікі Із збережений дітей у віці від 7 до 16 років.

Для Поширення відеороліків ВІН вікорістовував свой особистий комп'ютер, а контент зберігав на зовнішньому вінчестері. За місцем его проживання в Луцьку поліцейські вилуч 1,5 Гб відеофайлів з зображеннями порнографічного характеру.

"Така протиправного діяльність трівала около року. Коли про це стало відомо Працівникам кіберполіції, то за данім фактом Було розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 301 (ввезення, виготовлення, збут и розповсюдження порнографічніх предметів) Крімінального кодексу України. В его рамках оперативники течение п'яти місяців документувалі протиправного діяльність зловмісніка ", — йдет в Повідомленні.

Во время санкціонованого обшуку за місцем проживання Чоловіка поліцейські вилуч комп'ютер, Який ВІН вікорістовував для Поширення Заборонений контенту, Wi-Fi роутер, кабельний модем и Зовнішній Вінчестер. У Сейчас годину вилуч техніка направлена ​​в експертний центр для проведення необхідніх експертиз.

В рамках розпочатого крімінального провадження проводяться слідчі Дії. Зловміснік дает Свідчення. Вірішується питання про оголошення Йому підозрі. Чоловікові грозит до десяти років ув'язнення з позбавленням права обійматі певні посади чи займатіся Певної діяльністю на строк до трьох років.

Як писала Politeka, БАЛАКЛІЙСЬКИЙ відділ Лозівський прокуратури (Харьківська область) затвердивши підозру 44-річному жителю району, якому інкрімінують зберігання и Поширення дитячої порнографії через соціальні мережі.

За інформацією заступника керівника місцевої прокуратури Едуарда Миргородська, Затриманий через соцмережі займався розповсюдження дитячої порнографії.

298955 298956 298957