Українські захисники продовжують контрнаступ на Запорізькому напрямку. При цьому в МО РФ стверджують, що напередодні ЗСУ здійснили механізовану атаку на заході та північному заході околиці Вербового.

Аналітики з Інституту вивчення війни озвучили ситуацію на цій ділянці фронту минулої доби.

Російський канал стверджує, що інтенсивність атак ЗСУ на Вербове знизилася через погані погодні умови. При цьому ще два російські військові канали запевняють, що українські захисники знаходяться всього в межах 200-300 метрів від позицій ЗС РФ на заході Вербового.

Додамо, деякі росЗМІ пишуть про безуспішну атаку ЗСУ позицій ЗС РФ у районі Копані. Кадри з геолокацією від 15 жовтня показали трохи просування ЗС РФ на північному заході Вербового.

Російські канали дуже стурбовані тим фактом, що Генеральний штаб України не залишає спроб розпочати військову операцію безпосередньо проти Криму. Пропагандисти повідомляють, що армія Путіна знищила баржу в районі Кінбурнської коси, яку ЗСУ хотіли використовувати як трамплін для початку військової операції.

Також відомо, що росіяни бояться наступу на Крим тим самим облаштовують передові позиції, мінують та будують інженерні укріплення на лівому березі Дніпра. Окупанти заклали щонайменше три мінні поля поблизу Каховки та Малокаховки та Малокаховки, а також швидко відновлюють Керченський міст, щоб підтримати матеріально-технічне забезпечення російських військ на півдні України.

Відомо, що також російське військове командування формує на кримському напрямку нові підрозділи з мобілізованих.