Позафракційний нардеп Юрій Левченко, виступаючи 9 вересня з парламентської трибуни, повідомив про початок  процедури зі створення Тимчасової слідчої комісії ВРУ для розслідування незаконної діяльності київського міського голови Віталія Кличка, щоби притягнути його до відповідальності.

Депутат, який представляє у парламенті партію «Свобода», зазначив, що бійка та стрілянина, яка протягом останніх днів не вщухає у столиці в Святошинському провулку, пов’язана саме з тим, що Віталій Кличко, за відсутності детального плану території, у березні 2015 року незаконно підписав договір оренди землі та дозволив компанії «Київміськбуд» здійснювати там забудову.

«Ми бачимо, як на кожній сесії Київської міської ради ухвалюють незаконні детальні плани території, які суперечать генплану Києва. Є навіть офіційне роз’яснення Мінрегіонбуду, що це все незаконно. Та все одно банда Кличка голосує за ці незаконні рішення і далі забудовує Київ», – зазначив Левченко.

Нардеп також пригадав чинному мерові забудову торговельного центру на станції метро «Героїв Дніпра», яка «почала тріщати по швах», та незаконні акти приймання-передачі земельної ділянки, через які напередодні, 8 вересня, суд відібрав у киян Звіринецький сквер на Печерських пагорбах.