Позафракційний нардеп Юрій Левченко, виступаючи 9 вересня з парламентської трибуни, повідомив про початок  процедури зі створення Тимчасової слідчої комісії ВРУ для розслідування незаконної діяльності київського міського голови Віталія Кличка, щоби притягнути його до відповідальності.

Депутат, який представляє у парламенті партію «Свобода», зазначив, що бійка та стрілянина, яка протягом останніх днів не вщухає у столиці в Святошинському провулку, пов’язана саме з тим, що Віталій Кличко, за відсутності детального плану території, у березні 2015 року незаконно підписав договір оренди землі та дозволив компанії «Київміськбуд» здійснювати там забудову.

/

«Ми бачимо, як на кожній сесії Київської міської ради ухвалюють незаконні детальні плани території, які суперечать генплану Києва. Є навіть офіційне роз’яснення Мінрегіонбуду, що це все незаконно. Та все одно банда Кличка голосує за ці незаконні рішення і далі забудовує Київ», – зазначив Левченко.

Нардеп також пригадав чинному мерові забудову торговельного центру на станції метро «Героїв Дніпра», яка «почала тріщати по швах», та незаконні акти приймання-передачі земельної ділянки, через які напередодні, 8 вересня, суд відібрав у киян Звіринецький сквер на Печерських пагорбах.