Озброєні люди заблокували розподільчий центр на «Донбас Арені» та пункти видачі Гуманітарного штабу Ріната Ахметова на тимчасово непідконтрольної території Україні. Про це повідомляється на сайті штабу (ред. Цей той самий штаб, що під виглядом гуманітарної допомоги провозив бойовикам рації для переговорів і дорогу спец.техніку для радіоперехоплення).

У Гуманітарного штабу немає достовірної інформації про причини таких дій. Приміщення, інвентар і вся гуманітарна допомога Штабу заблоковані, і волонтери Штабу не мають до них доступу, пише Корупція.Інфо

Разом з тим, в соціальних мережах повідомляється, що директора «Донбас Арени» забрали озброєні люди. Працівників вивели зі стадіону і заборонили повертатися, передають Новини Донбасу.

Популярні: ТЕРМІНОВО! СБУ оприлюднила записи розмов Захарченка про "блокаду України"

Також в соцмережах повідомляється, що в Макіївці і Харцизьку на пунктах видачі гуманітарної допомоги Фонду Ріната Ахметова «Допоможемо» знаходяться озброєні автоматами люди, нікого не пускають.

Донеччани пишуть, що на Алчевському меткомбінаті, Єнакіївському і Макіївському метзаводах, Макіївському і Ясинівському коксохимах які належать Ахметову знята охорона і поставлені озброєні до зубів бойовики, йде захоплення…

Раніше повідомлялося, що бойовики «націоналізували» вже три його підприємства в Луганську.

Також стало відомо про те, що бойовики ДНР заявили про захоплення підприємств українських олігархів в Донецьку і області.

Такі дії бойовиків пов'язані з блокадою Донбасу влаштованої українськими патріотами і Добровольцями.

Як повідомляв відомий український журналіст програми «Схеми» — Олександр Дубинський, блокада Донбасу знищує Ахметова, Порошенка і Яценюка. Якщо бойовики захоплять підприємства кривавого олігарха, БПП і Народний Фронт позбавлятися кривавих грошей для підкупу депутатів і виборців. Це в свою чергу призведе до позачергових виборів до ВРУ та до імпічменту Порошенко:

«Для Порошенка саме головна проблема полягає в іншому, — блокування торгівлі з ОРДЛО і фінансові проблеми Ахметова укупі позбавляють влада постійної фінансової підтримки за рахунок «кришування» контрабанди та вугільних схем.

Тільки на вугіллі це близько 2 млрд. доларів за рік.

Це означає, що багатомільярдний кеш не потрапить до касирам БПП-НФ, а ті не зможуть оплачувати збереження коаліції і голосування в парламенті.

А на одному Григоришина з його трансформаторами далеко не заїдеш. Та й Гонтарєва під наглядом МВФ і умерщвленными банками на навряд чи зможе замінити своєю «роботою» прибуток від «Роттердам+».

У підсумку, те, що ще вчора здавалося фантастикою — таки може здійснитися. І звичайна блокада торгівлі з ОРДЛО призведе до масштабної парламентської кризи.