Леонид Кравчук не может выполнять свои обязанности из-за проблем со здоровьем.

Вицепремьер — министр по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий Алексей Резников может заменять главу украинской делегации в Трехсторонний контактной группе Леонида Кравчука еще в течение нескольких месяцев, а может и до конца года.

Об этом сообщил спикер украинской делегации в ТКГ, советник руководителя Офиса Президента Алексей Арестович в эфире «Украина 24», передает APnews.

«Первый заместитель главы делегации руководит» минской группой «. Я думаю, что он останется как минимум на пару месяцев руководителем, пока Леонид Макарович пройдет лечение и реабилитацию, а может и до конца года «, — заявил Арестович.

Нагадаємо, 29 червня перший президент України та голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук переніс операцію на серці. Через стан здоров’я 87-річний Леонід Кравчук Пропустив урочисте засідання Ради з нагоди Дня Конституції.

7 липня Кравчука на засіданні змінив голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, народний депутат від “Слуги народу” Олександр Мережко.

21 липня голову української делегації ТГК Леоніда Кравчука на засіданні замінив перший заступник голови делегації, віце-прем’єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

26 липня стало відомо, що Леонід Кравчук у реанімації у важкому стані і підключений до апарату ШВЛ після того, як переніс операцію на серці, повідомляв APnews.

Як заявив представник України в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш, хвороба голови української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука ніяк не вплине на роботу ТКГ.