Учасниця гумористичного проекту "Дизель Шоу" Яна Глущенко, яка найбільше постраждала в трагічної аварії на Київщині, розповіла про самопочуття після перенесеної операції. Про це повідомляється в "Світському життя".

Артистка отримала травму коліна і їй робили операцію на ньому в Римі.

Зараз Яна почувається добре. Вона прийшла на спектакль "Лебедине озеро" в Національну оперу України в туфлях на шпильках і продемонструвала, що може вже навіть танцювати на підборах.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Уже все нормально, все працює, Слава Богу. Бігаю. Я побігла на концерті на гастролях і така:" О Господи, я біжу, я вже можу бігати. А на підборах мені треба ходити. За 15 хвилин в день я одягаю підбори і ходжу, треную свою ходу. Але повністю я пройду цей весь жах через дев'ять місяців, тоді я буду повноцінним здоровим людиною ", — поділилася Глущенко.

Нагадаємо, що автобус з акторами на великій швидкості влетів у вантажівку компанії "Нова пошта". Марина загинула на місці, інші учасники отримали різні травми. Після того, що сталося багато хто почав висловлювати співчуття, а один з акторів "Дизель шоу" вирішив звільнитися.