Як стало відомо, Держспоживслужба провела перевірку і виявила порушення при нарахуванні вартості житлово-комунальних послуг в 2016-2017 роках на 5,3 млн гривень, передает Коррупция.Инфо.

“З’ясувалося, що в структуру ціни на ЖКП включали необґрунтовані або завищені витрати. В Дніпропетровській області в тариф безпідставно внесли інвестиційну складову, банківські послуги і завищені суми прибутку”, – повідомили у відомстві.

У зв’язку з цим, прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Популярное: «Они рискуют опоздать…»: Супрун резко прокомментировала беспокойство Сети по поводу «экстренной помощи»

Відзначається, що більше інших міст від плутанини в платіжках постраждав Київ. Завдяки цьому, кияни можуть повернути частину коштів, заплачених за поставку тепла в опалювальному періоді 2015/16.

Як відомо, за останні два роки НКРЕКУ прийняла п’ять постанов про зміну тарифів на централізоване теплопостачання. Однак не всі з них виявилися легітимними.

Саме тому, різницю в оплачених платіжках можна оскаржити і повернути. Наприклад, постанова №613, згідно з якою вартість послуги з теплопостачання для споживачів компанії “Київенерго” виросла з 374,6 до 657,24 грн за 1 Гкал, діяла трохи більше року.

Але її визнали недійсною, а тарифи – незаконними. Таким чином, за кожну спожиту гігакалорію в опалювальному сезоні 2015\2016 “Київенерго” має повернути 283,12 грн.