НОВОСТИ УКРАИНЫ
Подобається

От 1136 гривен Сколько придется заплатить украинцам за теплые батареи

29.11.2018
От 1136 гривен Сколько придется заплатить украинцам за теплые батареи

Стало відомо, що тариф на опалення для українців зовсім скоро може збільшитися на 17,1%. Це пов'язано з тим, що природний газ цієї осені значно подорожчав.

Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ).

«За попередніми розрахунками НКРЭКУ, зробленими з урахуванням вимог чинного законодавства, для ліцензіатів комісії тарифи на теплову енергію для потреб населення збільшаться в середньому на 17,1%», — вказується в повідомленні.

Популярное: От 200 гривен и выше: Уже с 1 декабря на украинцев ждет новое подорожание

Також у Нацкомісії уточнили, що середня вартість послуги централізованого опалення (зокрема для двокімнатної квартири) збільшиться з 975 до 1136 грн. Отже, тариф на опалення збільшиться на 161 гривню.

Раніше повідомлялося, що з 1 січня 2019 року в Україні запускається перший етап реформи ринку електроенергії. Так, зовсім скоро послуги споживачам будуть надавати дві окремі компанії — оператор розподільних систем і постачальник.

Перша компанія буде займатися виключно розподілом електричної енергії та експлуатацією електромереж. А друга буде постачати електроенергію споживачам, контролювати нарахування платежів і розрахунки.

Нагадаємо, що тарифи на тепло для населення України зростуть на 15,9% – 19,8% відповідно з новою ціною на газ, підвищеною урядом з 1 листопада на 23,5% в рамках домовленостей з Міжнародним валютним фондом (МВФ).