У середу, 29 серпня, в Кам'янському близько 14:00 сталося самогубство. За словами очевидців, хлопець стрибнув з даху багатоповерхового будинку і впав на дашок парадного входу.

Кам'янчани, обговорюючи пригоду, кажуть, що загиблого до такого вчинку його підштовхнула страшна гра "Момо", яка розлетілася по всьому світу.

Популярное: По-королевски! Марина Порошенко с дочерьми поразили невероятными вышивками (Фото)

Як розповіла старший інспектор сектору моніторингу Кам'янського відділу поліції Олена Тимченко, відкрито справу за статтею 115 Кримінального кодексу України. Зараз встановлюються всі можливі причини самогубства.

/

Як повідомляв, нещодавно у Кривому Розі вистрибнула з вікна шостого поверху 13-річна Софія. Серед контактів в її мобільному телефоні знайшли посилання на Момо. Друзі дівчинки стверджують, що Соня була підписана також на суїцидальні групи "Синій кіт" та "Червона сова", однак вчинок своєї подружки підлітки більше пов'язують саме з "Момо". 

"Момо" — смертельно небезпечна гра, яка поширюється за допомогою месенджера WhatsАpp. Спочатку в контактах з'являється новий користувач — анонімний куратор, підписаний як MOMO. Він надсилає підліткам страшні картинки, фотографії із зображенням сцен насильства, а потім пропонує виконувати різні накази. Якщо ж людина відмовляється це робити, їй починають погрожувати.