Ведущая ТСН Соломия Витвицкая самоизолировалась после возвращения из Италии. Она решила не рисковать и не волновать друзей и коллег, поэтому 14 дней будет находиться на домашнем карантине под присмотром врача.

Соломия заверила, что с ней и друзьями все в порядке. Никаких симптомов заболевания у нее нет, температура в норме.

«Мы идем на это, чтобы не волновать друзей и коллег. Поэтому вы не увидите меня в эфире ТСН, в городе, разве что можем общаться по скайпу. Мы остаемся на связи в соцсетях», — написала Соломия в Instagram.

Она также сообщила, что отправилась в Италию, когда это еще не было запрещено. Во время поездки, уверяет Витвицкая, они придерживались необходимых мер безопасности и правил гигиены, но не снимает с себя ответственности из-за поездки.

«Дата поездки была выбрана неудачно, не повторяйте мой опыт. Сейчас стоит ограничить заграничные поездки», — написала Соломия и выразила надежду, что все пассажиры рейса будут здоровыми.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Дякую усім друзям, колегам, незнайомцям, підписникам — усім хто хвилювався, писав, питав, коментував. Повертаюся з Італії до Києва, і я та дівчата вирішили добровільно самоізолюватися на 14 діб під контролем лікаря. У нас немає жодних симптомів, температура в нормі. Однак щоб не хвилювати колег, друзів та всіх навколо, — ми на це йдемо. Тож, наразі Ви не побачите нас в місті чи в ефірі ТСН, хіба що дамо коментарі по скайпу) Також ми будемо на зв’язку в соцмережах Ми вилітали до Італії, коли це було абсолютно дозволено обома країнами, і дотримувалися всіх основних заходів безпеки, рекомендованих МОЗ та ВООЗ та інформували про це у соцмережах. Все мало бути інакше, в містах були туристи з інших країн, зокрема з Іспанії, Німеччини, Португалії і все було спокійно. Але раптом на другий день нашої подорожі 8 березня прем’єр Італії підписав директиву про карантин Ломбардії та Венето і заборонили сполучення з цими регіонами. Зупинили перельоти, закрили школи тощо Туристів почали поступово доправляти додому. Не знімаю з себе відповідальності та визнаю, що дата подорожі була вибрана невдало, тож зараз, не повторюйте мій досвід. Варто обмежити за можливості свої закордонні подорожі і дотримуватися всіх правил гігієни. Сподіваюся що всі, хто з нашою групою вчора і сьогодні летітимуть зі мною у літаку з Італії та всі, хто повертається з цієї та інших країн зі спалахом коронавірусу вчинять так само, звернуться до лікаря та пройдуть самоізоляцію. А в дорозі будуть дотримуватися всіх санітарних вимог. Під час нашої поїздки та новин про італійський карантин МОЗ опублікували єдині правила для всіх українських громадян, які повертаються додому з тих країн, де поширюється COVID 19. Вони тут у фото. Два тижні ми будемо добровільно ізольованими, стежитимемо за оновлення інформаціі та керуватимемося рекомендаціями лікаря. На цих телеграм-канал є найновіша інформація! https://t.me/COVID19_Ukraine https://t.me/mozofficial МОЗ вважає, що тест на коронавірус варто робити тільки за призначенням лікаря ! Він покаже точну інформацію коли є симптоми і якщо виключені інші різновиди ГРВІ. І стоп фейки та стоп паніка Дивіться ТСН Гаряча лінія 1545 Офіційний телегр

Публикация от Solomiya Vitvitska (@solomiyavitvitska)