mazgorka-e1456307208272

Дівчина, яка в кінці лютого 2016 року порушила правила дорожнього руху та, за словами свідків, накинулась на водія трамваю, виграла суд в поліції.

Суддя вирішив, що порушниця ПДР не заслуговує на штраф.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала журналістка Вікторія Балицька.

«Знайомимося, захисник порушників ПДР суддя Володимир Мусієвський. Голова Пустомитівського райсуду. Сьогодні задовольнив позов «дівчини в червоних штанях» і скасував постанову патрульної поліції. Хто призабув, то нагадаю: 4 “квітня «леді ін ред» перекрила своєю «ред кар» трамвайну колію і мала то в носі. Попала на відео. Патрульні по відео її знайшли і через місяць її таки наздогнала справедливість разом із штрафом у розмірі 510 грн. Але «свідки касти привілейованих» так просто не здаються. Дєвочка оскаржила постанову в суді. Ви уявляєте, рівень «залупи», щоб отой штраф оскаржувати!? І то ж не за гроші боротьба, бо на адвоката більше потратили. То справа принципу – бо ж хтось посмів накласти прєдєл на безпрєдєл.

Так от оцей суддя, коли були присутні журналісти, то страшно вникав і розбирався. Викликав порушницю і свідків. Порушниця так і не з’явилася, а от свідок дуже точно і аргументовано усе розповіла в суді, на минулому засіданні. Сьогодні журналістів не було (довелося черги на кордоні знімати) і от суддя (пользуясь случаєм) подарував суспільству ще одну дулю з маком.

І чисто по-людськи його честь зрозуміти можна. Його самого не так давно, десь на початку року, патрульні оформили по 130-й. Хто не в курсі – то є керування в нетверезому. Але колега з Личаківського суду закрила справу і постанову на суддю Мусієвсього визнала не законною. От так от! Так що суддя Мусієвський вибрав бути «по ту сторону добра і зла». Ну ок. Поширюємо, розповідаємо один одному цю добру і світлу історію про нього. В них є «щит» із закону, грошей і зав’язків. Але в нас є “світло” – із вільного, як вітер, слова. Вони бояться світла.

Фото так собі, але розгледіти «правосуддя» можна», – написала журналістка.