Голова депутатської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія виключає кадрові ротації в уряді до осені.

«Станом на зараз мій прогноз, що до осені не буде жодних кадрових змін у міністерствах. Може, будуть якісь кадрові зміни на великих підприємствах, але «міністерських» я не передбачаю», — сказав Арахамія на брифінгу у вівторок.

Водночас він нагадав, що призначення нових міністрів економіки, інфраструктури та охорони здоров’я може відбутися в четвер.

Як повідомлялося, під час позачергового засідання у вівторок Верховна Рада відправила міністра економіки Ігоря Петрашка, міністра інфраструктури Владислава Криклія та міністра охорони здоров’я Максима Степанова у відставку.

Перші двоє були звільнені за власним бажанням, тоді як главу МОЗ відправили у відставку за поданням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Раніше депутатська фракція «Слуга народу» затвердила кандидатуру глави Державної податкової служби Олексія Любченка на посаду міністра економіки — першого віце-прем’єра, глави «Укравтодору» Олександра Кубракова — міністра інфраструктури України та головного санлікаря Віктора Ляшка — міністра охорони здоров’я.

Як розповів перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко, голосування за їх призначення може відбутися в четвер, 20 травня, під час позачергового пленарного засідання, яке скликають для вирішення кадрових питань та ухвалення низки законопроектів, пов’язаних з отриманням міжнародної допомоги.