Оперативники Новгород-Северского отдела полиции задержали 43-летнего жителя одного из сел района, который на почве ревности так избил сожительницу, что она умерла в больнице,передает Коррупция.Інфо

Популярне: Вас найдут!!! Новые правила призыва вас шокируют. В это трудно поверить

Информация из Новгород-Северской райбольницы, о том, что к ним доставлена ​​женщина с тяжелыми травмами поступила в милицию вчера вечером.

У пострадавшей диагностировали переломом руки, открытую черепно-мозговую травму с переломом костей свода и основания черепа, а также многочисленные ссадины, синяки и ушибы по всему телу.

К ней домой отправилась следственно-оперативная группа Новгород-Северского отдела полиции во главе с руководителем. Там правоохранители и узнали, что женщину избил ее сожитель, который уже имеет судимости и нигде не работает. Мужчина приревновал любимую к сожителю и в качестве наказания решил ее побить всем, что попадало под руку.

Последным орудием преступления стала доска-штакетник, которой человек и нанес смертельные удары. Полицейские установили, что подозреваемый только в прошлом году освободился из мест лишения свободы, где отбывал наказание за умышленное убийство, совершенное группой лиц.

Сейчас информация о происшествии внесена в Единый реестр досудебных расследований и открытое уголовное производство по ч. 2 ст. 121 Уголовного кодекса Украины (умышленное тяжкое телесное повреждение, повлекшее смерть потерпевшего), за что предусмотрено лишение свободы на срок от семи до десяти лет. Подозреваемый в порядке ст. 208 Уголовно-процессуального кодекса Украины, задержанный в изолятор временного содержания, ему объявлено о подозрении в совершении преступления. Досудебное расследование продолжается.

Оперативники Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 43-річного жителя одного з сіл району, який на ґрунті ревнощів так побив співмешканку, що вона померла у лікарні. Інформація з Новгород-Сіверської райлікарні, про те, що до них доставлено жінку з тяжкими травмами надійшла до правоохоронців вчора ввечері. У потерпілої діагностували переломом руки, відкриту черепно-мозкову травму з переломом кісток склепіння та основи черепа, а також численні садни, синці та забої по всьому тілу. Про це ЧЕline повідомили у секторі комунікації поліції Чернігівської області. До неї додому вирушила слідчо-оперативна група Новгород-Сіверського відділу поліції на чолі з керівником. Там правоохоронці й дізналися, що жінку побив її співмешканець, який вже має судимості та ніде не працює. Чоловік приревнував кохану до співмешканця і у якості покарання вирішив її побити усім, що попадало під руку. Останнім знаряддям злочину стала дошка-штахетник, якою чоловік і завдав смертельних ударів. Поліцейські встановили, що підозрюваний лише минулого року звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за умисне вбивство, скоєне групою осіб. Наразі інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), за що передбачено позбавлення волі на строк від семи до десяти років. Підозрюваний, в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, затриманий до ізолятора тимчасового тримання, йому оголошено про підозру у вчиненні злочину. Досудове розслідування триває.

Джерело: http://cheline.com.ua/news/crime/vbivstvo-na-chernigivshhini-cholovik-zabiv-spivmeshkanku-do-smerti-81520
© Чeline | cheline.com.ua/