У середу деякі російські ЗМІ із посиланням на видання Deutsche Welle повідомили, буцімто Надія Савченко виступила за зняття санкцій з Росії. А днями російські і деякі українські ЗМІ повідомили, що Надія Савченко нібито влаштувала «п’яний скандал» на борту літака, що прямував у Страсбург на сесію ПАРЄ.

У середу російські ЗМІ, зокрема «Вести.ру»,«Газета.ру» та російський канал «НТВ» вийшли із заголовками: «Савченко виступила за зняття економічних санкцій з Росії»,  «Савченко виступила за скасування російських санкцій». А телеканал Міноборони Росії «Звезда» повідомив у заголовку, що «Савченко вирішила скасувати антиросійські санкції».

Названі ЗМІ послались на інтерв’ю Надії Савченко виданню Deutsche Welle, однак не подали повну відповідь Савченко. «Вести.ру» наводить її висловлення:

«Мені дуже неприємно, що від цього страждають прості люди: як у Росії, так і в Європі, і в Україні. Тому санкції повинні бути більш персональними, щоб карати тих людей, які на це заслуговують. А загальні економічні санкції бажано з часом зняти, але поетапно, по мірі виконання тих чи інших умов».

 

Однак, це не повна відповідь депутата на питання про санкції. Також цікаво, що у самому запитанні пролунало твердження, що Савченко виступає за подовження санкцій проти Росії і можливе їхнє посилення, чого Надія не заперечила. Ось повний текст питання і відповіді про санкції на сайтіDeutsche Welle:

– Ви виступаєте за те, щоб санкції проти Росії були продовжені, можливо, посилені. Чому ви вважаєте, що цей інструмент ефективний?

– Якщо Європа виступає за права людини, вона не може нічого не робити. Є два варіанти: або розмовляти мовою зброї, або діяти інструментами економіки і політики. Я не вважаю, що потрібно «скочуватися» у Третю світову війну. Україна зараз платить за безпеку Європи і за свою свободу життями своїх людей. Європа може і повинна цивілізовано розмовляти з Росією мовою економіки і політики. Мені дуже неприємно, що від цього страждають прості люди: як у Росії, так і в Європі, і в Україні. Тому санкції повинні бути більш персональними, щоб карати тих людей, які на це заслуговують. А загальні економічні санкції бажано з часом зняти, але поетапно, в міру виконання тих чи інших умов.

Фактично, Савченко виступила за поетапну відміну економічних санкцій, але лише після виконання Росією певних умов. Також вона виступила проти повернення делегації Росії у ПАРЄ. На її думку, у ПАРЄ не може бути повернута делегація, яка не поважає права людини та імунітет делегата, так як це Росія робила з нею, викравши і протримавши в неволі близько дох років.

Раніше депутат Верховної Ради України і делегат ПАРЄ від України Надія Савченко розкритикувала дискусію про ослаблення санкцій і заявила про необхідність економічного і політичного тиску на президента Росії Володимира Путіна.

«Скандал із віскі» у літаку

Російські та проросійські ЗМІ повідомили, буцімто Надія Савченко влаштувала скандал на борту літака, яким прямувала на сесію ПАРЄ. Причиною нібито стала пляшка віскі.

«Так звана «Надія ПАРЄ» стала вимагати пляшку віскі у бортпровідників. Але співробітники авіакомпанії накази народної обраниці виконувати не стали – незаконно до вильоту літака українських нардепів споювати. Тоді Савченко закотила істерику і стала кричати на стюардесу. У нападі сказу вона з погрозою в голосі запитувала присутніх: «Ви що, не знаєте, хто я така?» – пишуть на сайті видання «Комсомольская правда».

Хоча інформація де Надія спить на роботі все таки правда:

680_5762558c44ead

В мережі опубліковано відео з засідання Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, на якому зображена народний депутат від фракції "Батьківщина" Надія Савченко, засинаюча прямо під час виступу одного з колег.

Про це повідомляє Корупція Інфо. Надія Савченко потрапила в кадр в той момент, коли, слухаючи виступ колеги, закрила очі, оперла голову на руки і почала відверто засипати. Після того, як жінка почала "клювати носом" і ледь не впустила голову на стіл, їй допоміг депутат "Народного фронту", екс-командир батальйону "Миротворець" Андрій Тетерук, який налив їй мінеральної води.

На рахунок особистого життя Савченко:

Savchenko-vyishla-v-svet-s-lyubovnikom-FOTO

На недавньому концерті відомого українського гурту «Океан Ельзи» її вокаліст Святослав Вакарчук заспівав одну зі своїх пісень для Надії Саченко. Саме вона зараз є персоною номер один в медіапросторі України, і не дивно, що саме вона стала об'єктом уваги.

Але це ще не все.

CkI4rsNXEAIWMfK
Потрапивши на концерт «Океану Ельзи» зі своєю сестрою і невідомими чоловіком у камуфляжній формі, вона була приємно здивована цією честю.
Ходять чутки, що помічений поруч з нею чоловік не просто друг, а її коханий.

 Та попри все у ВР в Надії завжди виникають перепалки, можливо все таки політика не для неї:

Тимошенко просто "злетіла з котушок" і дуже жорстко висловила Савченко свої до неї претензії. Юлі дуже сильно не подобається як Савченко себе позиціонує, не слідує політику партії, не консультується перед гучними заявами з трибуни Верховної Ради. Савченко повністю не піддається управлінню, що для Тимошенко не допустимо.
Тимошенко прекрасно розуміє, що від неї йде роль першої скрипки в партії, і не може з цим змиритися!
Нагадаємо, що Савченко публічно підтримала Мінські угоди, наполягаючи на виконанні їхніх умов. У свою чергу, її однопартійка Юлія Тимошенко неодноразово піддавала ці угоди жорсткій критиці.
Громадський рух ЧЕСНО опублікував міні-фоторепортаж про вчорашнюї дискусії №1 партії "Батьківщина" Надії Савченко з №2 Юлією Тимошенко.
Фото емоційної розмови опубліковані в Twitter.

yulya yulya_0 yulya2 yulya3 yulya4_0

 

630_360_1464686896-4722

Народний депутат від "Батьківщини" Надія Савченко сумнівається, що почне думати як політики. Про це вона заявила в коментарі журналістам у парламенті.

"Я далі буду вчитися думати як політики, але навряд чи навчуся. Була така ситуація. Як працює ВР, що мене дуже дивує. Я слухаю, намагаюся слухати і приймати. Наприклад, одна депутат читає поправку до пенсійної реформи або до якогось пенсійного закону. Вона говорить гарні слова, я слухаю і розумію, так, правильно.

Я натискаю кнопку "за", потім я щось розумію, і я просто висмикую картку, кажу: покажіть мені цю поправку. Мені відкривають поправку. Я не можу зрозуміти, як можуть так робити депутати. Вона говорила про одне, а поправка про інше.

Вона говорила такі благі речі і якщо б я не вичитала це, якби я не побачила, і якщо б я не висмикнуна картку і, на жаль, я цього депутата знаю, коли я була народом і зараз народом залишаюся, і я просто висмикнула. Я підійду до неї і скажу, що якщо ще раз почую таку дурницю в ВР, якщо ось так працює Рада, то, вибачте мене, ми на**ємо людей кожен день. Я так працювати не хочу", — заявила Савченко.