В эфире ток-шоу Наташи Влащенко Люди. Hard Talk на 112 канале советник министра внутренних дел Зорян Шкиряк прокомментировал заявления нардепа Надежды Савченко о визите в самопровозглашенные «республики» Донбасса, передает Коррупция Инфо

«Це на голову не налізає. Я не можу давати оцінку тим безглуздям, які відчебучує кожного дня шановна народний депутат. Я з повагою ставлюсь до ого, що вона свого часу перенесла, але останнім часом, на превеликий жаль, вона демонструє антидержавницьку проросійську позицію. Мені особисто хотілось би почути реакцію Тимошенко на так званий візит Савченко в ДНР, оскільки офіційні джерела, які контролюють лінію фронту повідомляють, що Савченко кордон не перетинала. Тому або вона знаходилась там неофіційно, або ж це плід бурної фантазії Савченко», — сказал Шкиряк.

«Я би не хотів говорити, що в мене є сумніви в її адекватності, просто, можливо, її недосвідченість грає з нею злий жарт. Їй треба більше зайнятись самоосвітою і ставати справжнім політиком, а відсторонитись від бахвальних заяв, суть яких вона часом не розуміє», — добавил Шкиряк.