Украинская телеведущая Ольга Фреймут посетила ресторан судьи шоу “Мастершеф” Эктора Хименеса-Браво.

В своем посте в Инстаграм звезда рассказала, что побывала в заведении в сентябре, но написала о нем только на днях.

Украинская знаменитость присела наверху с видом на застекленную кухню.

Бренд-шефа Эктора звезда на кухне не заметила, зато там работали молодые повара в темной одежде, один из которых, пока никто не видит, даже разулся.

Фреймут отмечает, что в ресторане играла очень громко музыка, как в ночном клубе. В заведении было людно, и посетители громко общались.

К Фреймут и ее спутнику подошел сонный официант, у которого они сделали заказ: коктейли — Вао-spritz (версия Апероль шприц) Iconic Mademoiselle и Modern Chinese Tea.

Ольга отмечает, что напитки были очень вкусными, а посуда была стильно подобрана.

Также за столик принесли маленькую бутылочку воды Surgiva за 160 гривен, ведь отечественной не оказалось.

Комплимента от шефа — миниатюрные закусочки, не подали.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Ресторан «ВАО», Київ, 21:30, 11.09.19 ## “ВАО”- ресторан сучасної китайської кухні, бренд-шефом якого є Ектор Хіменес-Браво. Йшла туди розхвильована, бо як бути об’єктивною до закладу, який колись рятував мої токсикози. Чоловік ( поки виношувала сина) часто привозив звідти дімсами з креветок та лобстера. Столик нам запропонували нагорі з краєвидом на засклену кухню. Ектора біля плити не помітила, над стравами поралися молоді кухарі в темному. Один повар забув про манери та роззувся.  Хотіла поспілкуватися з таємним експертом, але в темряві ледь його ідентифікувала. Та й волати довелося, бо музика була гучною, немов у нічному клубі. Кричали у “ВАО” всі. Велика компанія “матовою” мовою згадувала спільні пригоди;  поруч дівчата виторговували вигідний тариф на ніч у статечного кавалера. У “ВАО» було людно. Гості їли навіть за барною стійкою.Розгледіла декілька політичних фізіономій та одного відомого спортсмена. До нас підійшов сонний офіціант, до речі, сам зізнався, що вранці у нього був “свіжіший вигляд”. Меню особливо не роз’яснював, певно таким чином привчав гостей до самостійності. Сомельє у закладі був, але ми його послугами не скористалися. Замовили коктейлі – Вао-spritz ( версія Аперолю Шпріц); Iconic Mademoiselle та Modern Chinese Tea.  Напої виявилися витворами мистецтва, посуд був підібраний під характер кожного, наче одяг стилістом. У ресторанах високої кухні звикла до компліментів від шефа – мініатюрних закусочок, які є передмовою до вечері. У “ВАО” такої традиції нема: ні хліба, ні води… Воду ,правда, принесли – вітчизняної не було, тому запропонували Surgiva, 160 гривень за маленьку пляшечку. З їжі замовили улюблені вонтони Ектора та філе сібаса під соусом карі. Страви принесли вчасно – за 17 хвилин після замовлення. Філе сібаса мало бездоганний вигляд, затишно вкрите ковдрою зі соуса. Кухар інтегрував карі у страву з тактичністю дипломата: попри гостроту спеції, я відчула смак риби, свіжої та ніжної. На  металевому столі, який хтось до нас потлумив,- полотняні серветки та кольорове скло. Живих квітів не було. Але я таки їх знайшла: у глибокій мисці поміж вонтонів відкопала ложкою хризантему – таку бачила на осінніх клумбах та на могилці бабусі.

Публикация от FreimutOlia (@freimutolia)

Также посетители заказали еду: вонтоны и филе сибаса под соусом карри. Блюда принесли вовремя — через 17 минут после заказа. Еда выглядела безупречно.

В тарелке с вонтонами находился цветок. Позже повар сообщил, что это была съедобная «бейби-хризантема».

После ужина Фреймут познакомилась с су-шефом, а далее отправилась к гардеробу и на выход.

По словам Ольги, указанное заведение похоже на ночной клуб, туда можно идти без макияжа, ведь в темноте и никто не разглядит.

В результате телеведущая поставила ресторану 63 балла, а эксперт — 57. В итоге — 120 баллов из 150. Звезда наградила заведение одним подснежником.